Lady Gaga propůjčila svoje nahé tělo reklamě
| 23. 07. 2012 |
|
Existuje jen málo z Lady Gaga, co by svět ještě neviděl. Díky jejím extravagantním kostýmům již několikrát odhalila téměř vše, co mohla.Nyní se ale svlékla kompletně a pouze v latexové škrabošce zapózovala fotografovi Stevenu Kleinovi. Výsledné fotky jsou určené pro reklamní kampaň k jejímu novému parfému Fame.
Lady Gaga se na fotografii objeví v celé své kráse, pouze choulostivé partie jí zakrývají nazí svalnatí muži v trpasličím provedení. "Nebudu lhát, jsem trochu nervózní," přiznala Lady Gaga na Twitteru. "Je to už taková doba, co jsme spolu pracovali naposledy. Ale jsem na sebe a na Stevena hrdá, ani jsem nespala," řekla před focením.
A jaký že bude nový parfém? Přesně ve stylu Lady Gaga: "Parfém obsahuje krev a sperma, ale není to v něm cítit. Jde spíš o ten prvotní pocit sexu a spermatu," uvedla zpěvačka. "Krev byla navíc vytvořena z té mé, takže každý bude mít pocit, že má na svém těle kousek mě!" dodala na závěr Lady Gaga.
map












